Poděkování


Na nálezech, respektive získání důležitých informací, se podílela řada sběratelů, kterým webové stránky Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů 00-15 Praha ke zveřejnění poskytly prostor ve zřízené rubrice „Modré výplatní otisky“.

PODEKOVANIV tomto katalogu najdeme obrázky dosud dokumentovaných otisků. Na tomto místě bych rád poděkoval těm, kteří se svými podklady o tento katalog zasloužili. Abecedně a bez titulů jimi jsou: Petra Benešová, Ladislav Čechák, Petr Černoch, Antonín Dostálek, Přemysl Haloda, Miroslav Hanousek, Karel Holoubek, Máša Chábová, Stanislav Kadaš, Jaroslav Konečný, Miroslav Koželuh, Petr Kučerňák, Pravoslav Kukačka, Jiří Marko, Tomáš Mikulecký, Jiří Neumann, Josef Padrta, Jaroslav Pavlátka, Václav Pixa, Jaroslav Punčochář, Jaromír Skácel, Pavel Matoušek, Milan Těšínský, V. Tvrz, Vladimír Vrbata, Marcela Vrbatová, Jan Všetečka a další.

logo_cerne_300_obalka_modra_cely_text_vpravoVšem děkuji a těším se na další spolupráci. Jsem rád, že jsme zachytili nástup těchto výplatních strojů od samého počátku a že zachycujeme otisky z poštovního provozu ku prospěchu sběratelů. V minulosti tomu tak nebylo. Svědčí to o současné vyspělosti specializovaných sběratelů.

Autor: Ivan Leiš